About Us

3K Malzeme, değişen teknolojiler ve globalleşen pazarın getirmiş olduğu yeni nesil kalite anlayışı ile 2018 yılında kurulmuştur. Müşterilerine, Yatak, Kanepe, Baza, Mobilya ve İzolasyon sektöründe kullanılan ürünlerin tedarikini ve hırdavatını itina ile sunan 3k malzeme, yurt içinde olduğu gibi yurt dışı pazarında da hizmet etmeye devam etmektedir.

Kuruluş İsmini, Serkan, Hakan ve Nazım Feytek kardeşlerden alan 3K Malzeme kurulduğu günden bugüne kalitesinden ödün vermeden üreten ve ürettiren firma statüsündedir. 

Faaliyetini ve üretimini katlayan, günümüze değişen ve gelişen altyapısı ile kuruluşundan kısa bir süre sonra 4 kat büyüyerek temelini sağlamlaştıran 3K malzeme, pazarın taleplerini uygun fiyata kaliteli ürünler sunarak karşılamaktadır.

Faaliyet alanlarında kurmuş olduğu sistemle üretim ve hizmet sahasını genişleten 3k malzeme 5.000 m2’lik yeni üretim tesisi ve 2 sergi salonu ile müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor. 

 

Misyon:

Endüstriyel döşeme sektöründe ve faaliyet gösterdiğimiz alanda, Globalleşen üretim ağıyla büyüyen altyapımızın katmış olduğu güvenle müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu desteği ve tedariki tam zamanında karşılayan sistemimizle, güvenilir bir firma olarak ülke ekonomisine katkı sağlamak.

- Üretimde ve tedarikte her daim müşteri memnuniyet odağını korumak

- Müşteri ihtiyaçlarını baz alarak, ürün çeşitliliğini her birimde yüksek tutmak.

- Kurumsal iç yapıyı koruyarak şirketin global pazardaki etkisini artırmak.

- Müşteri için üretilen veya tedarik edilen ürünlerde “Kaliteli Ürün, Uygun Fiyat ve Hızlı Teslimat” ilkesini devam ettirmek

 

Vizyon:

Kurulmuş olduğu andan itibaren hizmet, üretim ve tedarik ağını genişleten yapısı ile kendini sürekli yenileyen, büyüyen ve müşterilerine en iyisini sunan firmaların arasında öncü olmak.

- Üretime her daim destek vererek “Yerli Üretim” anlayışını güçlendirmek.

- Dış pazarda faaliyetleri ve çeşitliliği artırarak döviz girişini artırmak

- Şirket kuruluşunun 10. Yılında, ülkenin en çok tercih edilen firmaların başında yer almak.

- Üretim ve kaliteyi her zaman stabil tutamak ve artırmak için Ar-Ge birimini uluslararası standartların üzerinde tutmak.